BASKI ÖNCESİ – GRAFİK DEPARTMANI

Siz değerli müşterilerimizden gelen tüm işler baskı aşamasına geçmeden önce tüm kontrolleri tecrübeli uzman ekibimiz tarafından yapılır ve gereki düzenleme ve renk ayarları yapıldıktan sonra baskı bölümüne gönderilir.KONVANSİYONEL CTCP KALIP MAKİNAMIZ

Bilgisayardan convansiyonel kalıba baskı sistemi sayesinde convansiyonel ofset kalıplar da film transfersiz bilgisayardan baskı işlemi gerçekleştirilmektedir. 2009 yılında bünyemize kattığımız BasysPrint 850 SCA Convansiyonel kalıp makinası ile siz müşterilerimizden gelen kalıpları direkt sorunsuz pozlama imkanına sahip olduk.TERMAL CTP KALIP MAKİNAMIZ

Termal kalıp fiyatlarının nerdeyse konvansiyonel kalıp fiyatlarına gelmesi nedeniyle termal kalıp talebini artması sonucu 2006 yılında almış olduğumuz saatte 25 kalıp üreten makinamızı 2015 yılında yenileyerek saat 40 kalıp üreten eastcom termal ctp makinasını bünyemize kattık.

/images/technology/estcom_Termal_CTP.jpg
/images/technology/nuvera_288.jpg


Xerox Nuvera 288

Siyah Beyaz üretim makinası 33x48,6 cm ebatlarında aynı anda ön arka baskı imkanı sayesinde Dakikada 288 adet baskı yapabilmektedir.İş teslim sürelerinin kısalması ve düşük trajlı baskılara olan ihtiyacın artması nedeniyle bünyemize 2010 yılında kattığımız Xerox 700 Digital Colour Press ve Xerox 4112 Digital Printer dijital makinalarımız siz değerli müşterilerimize sorunsuz baskı ve hızlı teslimat ile hizmet etmekteyiz. 70 gr I.hamur kağıttan 300 gram kağıda kadar baskı alabildiğimiz makinamızda tel dikiş, dosya deliği, özel kırımlar yapabilmekteyiz.
Polar giyotin, kapak takma, tel dikiş ve spiral makinaları ile desteklediğimiz dijital bölümümüzde kitap, dergi işleri de çok seri ve sorunsuz olarak yapılmaktadır.

/images/technology/xerox 700_4112_4112_riso.jpg
/images/technology/nedendijitall.png
Neden Dijital?

Geleneksel baskı tekniklerinde yaşanan zaman kayıpları, kalite kaygıları ve yüksek adetlerde baskı yaptırma zorunlulukları neticesinde gelişen “Dijital Baskı Tekniği” sayesinde iş teslim süreleri kısalmış, kalite kaygıları giderilmiş ve en önemlisi de 1 adetten 1000 adete kadar iş üretimleri mümkün hale gelmiştir.

Dijital Baskı Tekniğinin Avantajları
* Hızlı iş teslimi
* Yüksek kalitede sorunsuz baskı
* 1 Adetten 1000 adete kadar baskı olanağı
* Tüm ürünlerde kişiselleştirme olanağı
* 0 stok maliyeti
* Doğa dostu baskı çözümleri